kouzelnahulka@centrum.cz

Často kladené dotazy

 1. Jak poznám, že se jedná o originál a ne padělek?

  Všechny přístroje, které prodávám, jsou skutečné Magic Wand Original, dříve Hitachi Magic Wand. Pravidelně nakupuji přímo z USA, nikdy z Číny (odtamtud se ostatně Magic Wand Original nedá sehnat).

  Magic Wand Original se oficiálně nevyváží mimo USA, a na toto konto vzniklo za posledních pár let mnoho napodobenin a padělků. Žádný z nich však nedosahuje kvality výroby a především síly vibrací, a to z mnoha důvodů. Některé jsou poháněny výměnnými bateriemi, jiné obsahuji svou vlastní dobíjecí baterii a musí se dávat nabíjet do dokovací stanice, další jsou sice do zásuvky, ale mají jinou konstrukci motoru a vibrační hlavy, nižší hmotnost excentrického závaží a další, účinnost snižující odklony od původního designu, který jako jediný se svou kovovou a relativně hmotnou vnitřní konstrukcí, silným elektromotorem a napájením přímo ze sítě dodává ony pověstně silné vibrace. Žádná z kopií Magic Wandu se nevyrovná originálu.

  Na této stránce postupem času zveřejním detailní údaje a fotografie zachycující rozdíly mezi originálem a napodobeninami.

 2. Je na přístroj záruka?

  Magic Wand Originál nemá certifikaci CE do evropské elektrické sítě a tudíž se nesmí oficiálně prodávat mimo americký trh. Proto neexistuje ani oficiální záruka v rámci ČR. Jediná skutečná záruka je jednoletá v USA u výrobce, záruční list je přiložen ke každému Magic Wandu. Nepředpokládám však, že by kdokoli posílal rozbitý přístroj do USA. Co vás může uklidnit je, že přístroje se nekazí. Jsou konstruované jako bytelný tyčový mixér a zatím jediné závady, ke kterým došlo, byly způsobené uživateli, typicky zapojení do zásuvky bez adaptéru, vniknutí vody aj. Není třeba se ničeho obávat. Případné reklamace vyřeším ku spokojenosti zákazníka.

 3. Jak můžu platit?

  Posílám na dobírku a preferuji platbu dobírkou. Je to rychlejší, nemusíme čekat na dokončení bankovního převodu a veškerá rizika až do převzetí balíčku nesu já. V případě zájmu však není problém zaplatit předem převodem na účet.

 4. Jak probíhá zasílání a jaká je cena poštovného?

  Používám anonymní krabice České pošty a posílám na dobírkou službou Balík do ruky nebo, na přání, Balík na poštu. Cena je 250,- Kč do ČR, 350,- Kč na Slovensko a okolo 600,- Kč do zbytku Evropy. V drtivé většině případů pošta doručuje druhý den po České republice a do tří pracovních dnů na Slovensku. Většinou se mi daří odesílat v den objednávky či hned následující den, pokud tato přijde příliš pozdě odpoledne.

 5. Je možné použít jinou zásilkovou službu než Českou poštu?

  Není. Mám všechno nastavené na spolupráci s Českou poštou, její pobočku v pochozí vzdálenost a mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Bohužel nemůžu koordinovat svůj čas a místo s kurýry soukromých společností dle jejich rozvrhu, vyhovuje mi odnést balík pár kroků na poštu v době, kterou si vyberu, a tím mít vyřešeno. Nikdy nedošlo ke ztrátě, poškození ani nedoručení jediného balíčku. České pošty netřeba se bát.

 6. Jste z Prahy?

  Ne.