kouzelnahulka@centrum.cz

Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá. Má dva módy vibrace, pomalou (5000 ot/min) a rychlou (6000 ot/min), mezi kterými se přepíná jednoduchým kolébkovým vypínačem. Na vypínači lze mimochodem dobře rozeznat originál Magic Wand Original od kopií - Magic Wand má hranatou modrou plochu pod spínačem a poloha Vypnuto se nachází ve středu kolébkového spínače, mezi oběma rychlostmi. Kopie mívají modré okolí spínače kulaté a poloha Vypnuto je jednou z krajních poloh.

Aby mohl poskytovat své pověstně silné vibrace, Magic Wand Original není na baterky, ale do zásuvky. Je stavěný na amerických 110 V, proto k němu prodávám i elektrický adaptér s klasickou eurozásuvkou (typ CEE 7/16), kterou zapojíte téměř ve všech zemích Evropy. Adaptér je výkonově dvojnásobně předimenzován - jeho výkon je 45 W, zatímco Magic Wand Original při vyšší rychlosti odebírá max. 20 W. Celek je naprosto bezpečný a ač se to obecně nedoporučuje, Magic Wand lze ponechat v adaptéru zapojeném ve zdi trvale. Adaptér prodávám za 250,- Kč navíc ke každé hůlce.

Kompletní návod k obsluze Magic Wand Original v českém překladu si můžete stáhnout odsud. Anglický je přiložen ke každému přístroji.