kouzelnahulka@centrum.cz

Prodávám Magic Wand Original.

Dříve se jmenoval Hitachi Magic Wand. Legendární masážní přístroj, který se vyrábí už od 70. let pro americký a japonský trh. Původní určení přístroje je pro masáž ztuhlých svalů zad, ramen, paží a nohou, případně jako léčebná pomůcka pro syndrom karpálního tunelu či částečně ochrnutých prstů a končetin. Pro svůj bezkonkurenční výkon a sílu vibrací se však velmi rychle ujal i jako účinná intimní pomůcka pro ženy a dívky, jejíž věhlas pomalu, ale jistě roste po celém světě. Objevuje se v mnoha erotických videích a svoji cestu už si našel i do seriálů jako Sex ve městě a jiných. Pro ty, kteří nevědí, jak přístroj funguje, připojuji odkazy na tři instruktážní videa: 1, 2, 3, které však z důvodu lechtivého obsahu nedoporučuji prohlížet v zamestnání či před dětmi.

Magic Wand Original není jako ostatní vibrátory. Pokud pomineme nástavce zmíněné v sekci Příslušenství, sám o sobě slouží pouze k povrchovému přikládání na různé části těla. Svých charakteristicky silných vibrací dosahuje tím, že je napájen přímo ze sítě (neobsahuje tedy žádné baterie) a k jeho provozu je potřeba mít k dispozici zásuvku a elektrický adaptér napětí z evropských 230 V na amerických 110 V. Tento adaptér dodávám spolu s vibrátorem, aby bylo možné přístroj používat kdekoli v celé Evropě.

Dříve Hitachi Magic Wand

V druhém kvartálu roku 2013 došlo k firemnímu upgradu z verze HV-250R na verzi HV-260 a rovněž k přejmenování výrobku z Hitachi Magic Wand na Magic Wand Original. Změn doznala především krabice přístroje; přístroj samotný se liší pouze v konstrukčních detailech, kterých si běžný uživatel ani nevšimne. Z porovnání a zvážení obou verzí jsem zjistil, že nová je o cca 30 g lehčí, asi proto, že nová verze má plastové pouzdro excentrického závaží pod bílou silikonovou hlavicí, stará ho měla kovové, lépe spasovaná dohromady, při provozu je o něco tišší, spínač má hladší chod a subjektivně se mi zdá, že má ještě nepatrně silnější vibrace, zejména v rychlejším módu. Výrobu i nadále zajišťuje Vibratex, Inc., stejně jako dříve, design je od Hitachi, Ltd., a ke každému přístroji je jednoletá záruka v USA stejně jako k předešlému modelu.