kouzelnahulka@centrum.cz

Rok se s rokem sešel

Ze dne: 30. 11. 2017

Pokud se chystáte věnovat Magic Wand jako dárek pod stromeček, nečekejte prosím s objednávkami na poslední týden před Vánocemi. Už teď pozoruji zpomalení standardních doporučených zásilek, za dva týdny se začnou zpomalovat i Balíky do ruky. Objednávejte s dostatečným předstihem. Pokud se vám přesto zadaří učinit objednávku těsně před Vánocemi, udělám vše pro to, abych ji odeslal ten stejný den, případně můžeme individuálně dohodnout i rychlejší způsob zasílání (EMS). Veselé Vánoce :)

Zařazuji Magic Wand Rechargeable do trvalé nabídky

Ze dne: 23. 1. 2017

Jsem bezdrátovou hůlkou tak učarovaný, že jsem se ji rozhodl mít trvale k dispozici. Vzhledem k vyšší ceně nemyslím, že budu držet nějaký enormně velký sklad, ale doufám, že většinu času budu mít hůlky vždy připravené k okamžitému odeslání. Pokud náhodou dojdou, znamená to, že už pracuji na nové objednávce.

Nově na prodej i Magic Wand Rechargeable HV-270

Ze dne: 10. 12. 2016

Ve své poslední objednávce z USA jsem měl i dva kusy bezdrátové verze Magic Wandu. Právě jsem jednu z nich poprvé otestoval. Kdybych měl jedním slovem popsat svoje dojmy, tak bez přehánění použiji výraz "luxus".

Celé zařízení vypadá, působí a chová se příjemněji než kabelová verze. Bílá vibrační hlavice je z hladkého, měkčeného silikonu. Mikrospínačová tlačítka mají měkký, hladký chod. Vibrace jsou překrásně zatlumené, o nic slabší než u kabelové verze, ale působí mnohem kulatějším, méně technickým dojmem. Chod je o hodně tišší. Použité materiály, spasování dílů, tichost: vše dohromady dává pocit, že se jedná o produkt vyšší třídy. Nemám ten správný marketérský výcvik, abych zde vystřihl sexy reklamní text, stále se na přístroj dívám jako na technické zařízení, ale jsem absolutně nadšen.

Klíčové vlastnosti

  • 4 rychlosti vibrace
  • 4 vibrační módy
  • Nedají se kombinovat, jedná se o 8 režimů celkem
  • Přístroj nepotřebuje napěťový adaptér, pouze tvarovou přechodku na US zásuvku (kterou dodávám zdarma)
  • Při vybití baterie (indikováno červenou LED) stačí zapojit do zásuvky a přístroj vibruje dál, zatímco se nabíjí
  • 2 m dlouhý nabijecí kabel
  • 6 cm průměr vibrační hlavice, stejně jako u kabelové verze
  • Výrobcem je Vibratex, Inc., stejně jako u kabelové verze

Zatím jsem na seznámení vzal jen dva kusy, takže případné zájemce prosím o trpělivost, kdyby se na někoho náhodou nedostalo. Na nové, větší objednávce již pracuji. Magic Wand Rechargeable chci mít za každou cenu v trvalé nabídce. A jeden doma. Je skvělý.

Vánoce se blíží

Ze dne: 3. 12. 2016

Vzhledem ke každoročnímu předvánočnímu návalu na České poště lze očekávat, že zhruba od poloviny prosince přestane fungovat standardni jednodenní dodací lhůta u Balíků do ruky, kterými posílám. Proto prosím nečekejte s vaší objednávkou až na poslední chvíli, pokud máte v úmyslu věnovat Magic Wand jako vánoční dárek. Pokud se vám přesto zadaří učinit objednávku těsně před Vánocemi, udělám vše pro to, abych ji odeslal ten stejný den, případně můžeme individuálně dohodnout i rychlejší způsob zasílání (EMS).

Stejná věc aplikuje na počet dostupných kusů. Před Vánocemi vždy vzroste počet objednávek a může se stát, že na mimořádně zpozdilé zákazníky nezbyde volná hůlka. Proto je lepší objednávat spíše dopředu, anebo se smířit s tím, že se na vás může dostat až po Novém roce.

Nové stránky

Ze dne: 1. 12. 2016

Spuštěna nová verze stránek.